Przychodnia Rodzinna NZOZ Palomed 2

Kujawska 5, 35-323, Rzeszów PL

www.palomed.com.pl
17 779 84 26

Ilość Ocen: 4

Przychodnia Rodzinna Palomed 2 jest ośrodkiem zdrowia, który oferuje jedynie opiekę lekarza rodzinnego. Pracują w niej tacy lekarze POZ jak Dorota Dzięgiel, Agnieszka Ryznar, Małgorzata Zarosa oraz Janusz Żołądek. Wizyty u lekarzy rodzinnych odbywają się jedynie w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, a więc są darmowe dla osób posiadających ważne ubezpieczenie zdrowotne. Poza tym w przychodni jest pobierany materiał do badań diagnostycznych oraz funkcjonuje w niej gabinet zabiegowy. Wykonywane są w nim badania takie jak EKG, pomiar ciśnienia oraz iniekcje. Przychodnia znajduje się przy ulicy Kujawskiej 5 w Rzeszowie. Posiada ona dogodny dojazd z każdej części Rzeszowa. W miejscu jej funkcjonowania można się dostać również komunikacją miejską. Palomed 2 to kolejna placówka Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, w którym są wykonywane podstawowe badania. W razie potrzeby pacjenci mogą być kierowani do innych oddziałów ośrodka, na przykład w celu wykonania innych badań lub też wizyty u lekarza specjalisty. Jednak w ten sposób możemy w jednym ośrodku zdrowia załatwić wiele spraw i wyleczyć dolegliwości. Nie musimy ponownie się rejestrować ani dostarczać wyników badań. Do Palomedu należy się rejestrować telefonicznie, nie jest dostępna rejestracja za pośrednictwem e-maila.

ZOSTAW SWOJĄ OCENĘ

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Czas oczekiwania

Ocena ogólna

Opinie innych użytkowników Przychodnia Rodzinna NZOZ Palomed 2

NerwusSzanowne panie które pracują w (Palomed 2) w rejestracji nie potrafią realizować swoich zadań należycie....... niby przychodnia czynna od 8 rano przychodzi człowiek 7:50 a ta piękna przerobiona swoją robota mówi mi że na 9:30 najszybciej bo już 3 osoby przede mną ........ ja się pytam to od której można rejestracje prowadzić????!!!!!!!


helenabardzo wygodna rejestracja. Jestem również zadowolona z obsługi i specjalistów. W końcu trafiłam na przychodnię, gdzie udało mi się znaleźć przyczynę moich dolegliwości. Miałam robione EKG i inne badania które okazały się być niezbędne,


Token