Zobacz również

Przychodnia SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie

Miejsce
w bazie:
7
Przychodnia SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie
  • Oferta usług 5/5
  • Zadowolenie z usług 5/5
  • Czas oczekiwania 5/5
Krakowska 16
35-111 Rzeszów
tel: 178643312 http://www.szpitalmsw.rzeszow.pl/
Średnia wszystkich ocen
5/5
Wszystkie oceny: 5

Informacje o przychodni

Przychodnie MSWiA znajdują się przy szpitalu na ulicy Krakowskiej 16 w Rzeszowie. Oferowana jest w nich pomoc z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, jak i specjalistycznych obszarów medycyny. Poza tym przychodnie dysponują pracowniami diagnostycznymi, ambulatorium ogólnym, działem fizjoterapii oraz zespołem transportu sanitarnego. W zakresie medycyny rodzinnej w przychodni POZ przyjmuje sześciu lekarzy, a także świadczona jest pomoc pielęgniarki i położnej POZ. Ponadto w przychodni znajduje się także punkt szczepień oraz gabinet diagnostyczno-zabiegowy POZ. Jeśli zaś mowa o poradniach specjalistycznych w przychodni to dysponuje ona poradnią chirurgii ogólnej, diabetologii, endokrynologii, leczenia uzależnień, dermatologii, okulistyki, neurologii, otolaryngologii, urologii i wieloma innymi. Można w nich skorzystać z fachowej pomocy wielu lekarzy, którzy przyjmują pacjentów w ramach NFZ, więc nie należy się obawiać kosztów wizyt. W przypadku zagrożenia zdrowia lub konieczności obserwacji pacjenta może on również zostać skierowany na leczenie na jeden z oddziałów szpitala. 

W celu rejestracji do przychodni należy zadzwonić pod podany przy konkretnej z nich numer telefonu.
Oceń przychodnię
Oferta usług
Zadowolenie z usług
Czas oczekiwania
Wszystkie komentarze (5)
Małgorzata
Jak w każdym szpitalu, jest i dobrze i źle. Ja kilka razy korzystałam z usług lekarskich i się nie zawiodłam.
Kamilek
Byłem pacjentem oddziału neurologicznego przez kilka dni. Pomimo, że okoliczności były dość nieprzyjemne, muszę przyznać, że ku mojemu ogromnemu zdziwieniu cały personel, zarówno lekarze, pielęgniarki jak i wszyscy pracownicy z którymi miałem kontakt, okazali się bardzo mili oraz naprawdę znali się na tym co robią.
Przychodnia MSWiA
W Szpitalu MSW znajdują się także przychodnie oferujące zarówno podstawową opiekę zdrowotną, jak i specjalistyczne leczenie wielu chorób czy udzielanie porad w ich zakresie. Przychodnie te podzielone na dwa różne budynki. POZ znajduje się w budynku G szpitala, który zlokalizowany jest za nim, w tylnej części terenu należącego do placówki. Pracuje w nim sześciu lekarzy rodzinnych, zarówno leczących dorosłych pacjentów, jak i dzieci. Można również umówić się z nimi na wizytę domową. Podstawowa opieka lekarska świadczona w przychodni obejmuje również opiekę pielęgniarek rodzinnych oraz położnej. Przychodnia posiada również punkt szczepień oraz gabinet diagnostyczno-zabiegowy. Przychodnie specjalistyczne świadczą natomiast usługi z wielu dziedzin leczenia. Ich pełen spis znajduje się na stronie szpitala MSW. Poza tym w kład przychodni wchodzi też dział fizjoterapii, ambulatorium ogólne, zespół transportu sanitarnego oraz pracownie diagnostyczne.
~Michał
Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania, a przede wszystkim okazywania ludzkich uczuć wobec osoby leczonej i jej najbliższych. Jesteśmy wdzięczni również za pełne empatii traktowanie osób najbliższych dla pacjentki.
~MrMarcin
Jestem pod wrażeniem podejścia do pacjenta, poziomem rozmów personelu medycznego z pacjentem. Na szczególne podkreślenie zasługuje porządek i dyscyplina.
Napisz komentarz
Twoja ocena ogólna:

Inne przychodnie w Rzeszowie

Szopena 1
35-055 Rzeszów
tel: 178509340
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Przemysłowa 2c
35-31260 Boguchwała
tel: 178526941
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Hetmańska 21
35-045 Rzeszów
tel: 178535281
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Słowackiego 11
35-060 Rzeszów
tel: 178538858
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Łukasiewicza 88
35-604 Rzeszów
tel: 178575744
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Rak piersi jest jednym z najczęściej wykrywanych...
Termolifting to przykład zabiegu estetycznego, kt...
Pojawiające się zmarszczki czy problemy z kondyc...
Leczenie niewydolności żylnej oraz innych proble...
Kiedy pojawia się ból jest to sygnał, że...