Zobacz również

Przychodnia Rodzinna i Specjalistyczna Palomed

Miejsce
w bazie:
11
Przychodnia Rodzinna i Specjalistyczna Palomed
  • Oferta usług 5/5
  • Zadowolenie z usług 5/5
  • Czas oczekiwania 5/5
Słowackiego 11
35-060 Rzeszów
tel: 178538858 http://www.palomed.com.pl/
Średnia wszystkich ocen
5/5
Wszystkie oceny: 4

Informacje o przychodni

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Palomed posiada kilka oddziałów w Rzeszowie, gdzie można skorzystać z kompleksowej pomocy lekarskiej. Jeden z nich znajduje się przy ulicy Słowackiego 11. Przychodnia Palomed zawiera poradnię ginekologiczną, okulistyczną oraz gabinet lekarza rodzinnego. Znajduje się w niej także pracownia USG i gabinet zabiegowy. Wszystkie z usług są wykonywane na NFZ, a dodatkowo prywatnie można zapisać się do ginekologa oraz na USG. Poza tym w przychodni jest możliwe wykonanie badań labolatoryjnych, EKG, pomiaru ciśnienia oraz iniekcji. Oprócz niej Palomed posiada jeszcze trzy inne punkty, w których można uzyskać pomoc innych lekarzy, jak i zapisać się na zabiegi rehabilitacji. Palomed świadczy wszelkie usługi fachowo, ponieważ zatrudnia kadrę doświadczonych lekarzy oraz dysponuje sprawdzonym sprzętem medycznym. W celu rejestracji należy zadzwonić do ośrodka, nie odbywa się ona jednak internetowo. Przychodnia jest czynna od poniedziałku do piątku. Można jednak zapisać się na stronie www do otrzymywania newslettera Palomedu, przez co będziemy na bieżąco informowani na przykład o nieobecności lekarzy. Dowiemy się także co nieco o aktualnych badaniach lub zabiegach.

Oceń przychodnię
Oferta usług
Zadowolenie z usług
Czas oczekiwania
Wszystkie komentarze (4)
Pacjent
Fachowa obsługa, panie w recepcji bardzo miłe, odpowiedziały na kilka moich pytań. Sama wizyta u lekarza przebiegła profesjonalnie i bezproblemowo.
Karol
Miałem zakładany holter właśnie w Palomedzie. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i pomocy medycznej. Lekarz szczegółowo opowiedział mi o badaniu oraz później o wynikach. Dopasował leki pod moje schorzenie, które widzę ze pomagają a nie osłabiają mnie.
Palomed
Palomed to placówka prywatna, ale świadczone są w niej również usługi nieodpłatne, ponieważ posiada umowę z NFZ. Przyjmują w niej zarówno lekarze rodzinni, specjaliści tacy jak dermatolodzy, okuliści, urolodzy, neurolodzy, kardiolodzy, lekarze medycyny pracy, pediatrzy i wielu innych. Przychodnia składa się łącznie z czterech oddziałów. Inne znajdują się przy ulicy Słowackiego 24, Seniora 2 oraz Kujawskiej 5. Ponadto w Palomedzie są wykonywane również badania diagnostyczne i specjalistyczne. Placówka dysponuje aparatami USG, HOLTER, EKG oraz ciśnieniomierzami. Wykwalifikowana kadra stwarza dla pacjentów przyjazną atmosferę oraz potrafi im kompleksowo pomóc w wielu problemach natury zdrowotnej. Poza tym wykonywane są w przychodni zabiegi urologiczne metodą laserową, co jest bardzo nowoczesnym i skutecznym procesem leczenia chorób układu moczowego. Ponadto ośrodek specjalizuje się w leczeniu chorób prostaty i wielu innych schorzeń urologicznych.
~Stefek
Jest problem z dostaniem się do lekarzy, ale kiedy już pójdzie się na wizytę to człowiek uświadamia sobie, że było warto. Jestem zadowolony z personelu za dobre podejście do pacjenta.
Napisz komentarz
Twoja ocena ogólna:

Inne przychodnie w Rzeszowie

Krakowska 16
35-111 Rzeszów
tel: 178643312
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Szopena 1
35-055 Rzeszów
tel: 178509340
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Hetmańska 21
35-045 Rzeszów
tel: 178535281
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Łukasiewicza 88
35-604 Rzeszów
tel: 178575744
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Przemysłowa 2c
35-31260 Boguchwała
tel: 178526941
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Łysienie jest powszechnym problemem dotyczącym o...
Hipoterapia to terapia z udziałem koni, któ...
Dietetycy zajmują się określaniem wpływu żywn...
Pojawiające się zmarszczki czy problemy z kondyc...
Zakrzepica jest chorobą, która przez lata ...
Choroby żylne to problem, którego nie woln...