Zobacz również

Poradnie Specjalistyczne Szpitala Pro-Familia w Rzeszowie

Miejsce
w bazie:
3
Poradnie Specjalistyczne Szpitala Pro-Familia w Rzeszowie
  • Oferta usług 5/5
  • Zadowolenie z usług 5/5
  • Czas oczekiwania 5/5
Witolda 6
35-302 Rzeszów
tel: 177735700
Średnia wszystkich ocen
5/5
Wszystkie oceny: 8
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
7:30 - 20:30 7:30 - 20:30 7:30 - 20:30 7:30 - 20:30 7:30 - 20:30 Zamknięte Zamknięte

Informacje o przychodni

W Szpitalu prywatnym Pro-Familia w Rzeszowie nie tylko przyjmowani są na oddział pacjenci, ale również funkcjonują przy placówce poradnie specjalistyczne, do których można się umówić na wizytę do lekarza POZ czy też specjalisty w danej dziedzinie medycyny. Jedna z poradni znajduje się przy szpitalu na Witolda 6B.

Składa się na nią Pracownia Endoskopii oraz USG, a także gabinety Lekarza Rodzinnego, Położnej POZ, Rehabilitacji Dzieci i Dorosłych, Poradnia Anestezjologiczna, Poradnia Chirurgii Naczyniowej, Chirurgii Ogólnej, Chorób Zakaźnych, Poradnia Dermatologiczna, Dietetyczna. Ginekologiczno-Położnicza, Kardiologiczna, Laryngologiczna dla dzieci, Poradnia Medycyny Pracy, Nefrologiczna dla dzieci i dorosłych, Neonatologiczna, Neurologiczna, Okulistyczna, Ortopedyczna, Pediatryczna, Psychologiczna, Pulmonologiczno-Alergologiczna, Rehabilitacji Ginekologiczno-Położniczej, Poradnia Urologiczna i Urologii Dziecięcej.
 
Druga z poradni Pro-Familia znajduje się z kolei na Podpromiu 8/1A. Oferuje ona pomoc w zakresie ginekologii onkologicznej, urologii, urodynamiki, ginekologii położniczej, logopedii i okulistyki. Aby zarejestrować się na wizytę w którejś z poradni należy zadzwonić do rejestracji lub też dokonać internetowej rejestracji. W Pro-Familii leczenie odbywa się w komfortowych warunkach, ponieważ zarówno szpital, jak i przychodnie są odpowiednio wyposażone, a ich personel zawsze przyjaźnie nastawiony do pacjenta.
Oceń przychodnię
Oferta usług
Zadowolenie z usług
Czas oczekiwania
Wszystkie komentarze (8)
Katarzyna
BARDZO MIŁA OPIEKA, Panie Pielęgniarki z Oddziału Noworodków sympatyczne, wyrozumiałe, w pełni poświęcone swojej służbie.
Wiktoria
Jestem bardzo zadowolona. Mój poród był właśnie w pro-familii. Całą ciążę również prowadził mi lekarz i z tego szpitala. Dzięki niemu mój synek jest zdrowy. Atmosfera jest również bardzo miła. Pielęgniarki sympatyczne i życzliwe. Polecam
Szpital Pro-Famila
Szpital Pro-Familia to miejsce, gdzie stworzono dla pacjentów komfortowe warunki pobytu. Znajduje się w nim dziewięć oddziałów, które oferują kompleksowe leczenie, zarówno prywatne, jak i w ramach umowy z NFZ. W placówce tej przy ulicy Witolda 6B pracuje również wyspecjalizowany personel medyczny, który niesie pomoc chorym oraz dba o ich dobre samopoczucie. Poza tym Pro-Familia posiada również poradnie specjalistyczne, w których można otrzymać profesjonalną pomoc lekarską. Jedna z nich znajduje się przy szpitalu, druga natomiast przy ulicy Podpromie 8/1A. W pierwszej poradni można skorzystać z pomocy dermatologa, dietetyka, ginekologa, kardiologa i wielu innych lekarzy. W drugiej z poradni udzielana jest natomiast pomoc w zakresie urologii, logopedii czy ginekologii onkologicznej. Pro-Familia to poradnie, w których pracują specjaliści z różnych dziedzin, którzy zawsze mają na uwadze dobro pacjenta.
Alicja
Polecam poradnię laryngologiczną.
Kazek
Miłe panie w recepcji, ostatnio zostałem poinformowany że istnieje również możliwość rejestracji przez internet co mnie bardzo ucieszyło.
Magda
Uczęszczam tu do lekarza ogólnego od niedawna ale z tego co widzę mają tu pełne zaplecze specjalistów.
Franciszka
Poradnie specjalistyczne bardzo dobrze wyposażone- szczególnie ta rehabilitacyjna. Opieka medyczne na wysokim poziomie.
~Luiza
Byłam tam pierwszy raz i nie przypuszczałam że może być tak dobrze. Personel i pielęgniarki super miłe, pomocne i przede wszystkim cierpliwe.
Napisz komentarz
Twoja ocena ogólna:

Inne przychodnie w Rzeszowie

Szopena 2
35-055 Rzeszów
tel: 178666000
Bądź pierwszy
i oceń
Podwisłocze 22a
35-309 Rzeszów
tel: 178503700
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Rejtana 49/8
35-310 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (14 opinii)
Krakowska 16
35-111 Rzeszów
tel: 178643312
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Słowackiego 11
35-060 Rzeszów
tel: 178538858
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Hetmańska 21
35-045 Rzeszów
tel: 178535281
Ocena: 5/5 (4 opinie)

Dieta bogatobiałkowa wbrew powszechnej opinii nie...
Pojawiające się zmarszczki czy problemy z kondyc...
Wiemy, że sen jest odpowiedzialny za poziom nasze...
Squash Rzeszów nie jest wybitnie popularnym...
Wady zgryzu diagnozuje się obecnie u ponad połow...
Otyłość jest chorobą, która wymaga odpowiedni...