Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bud-Med

Miejsce
w bazie:
13
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bud-Med
Hoffmanowej 8a
35-016 Rzeszów
tel: 178555518 http://www.bud-med.eu/
Średnia wszystkich ocen
5/5
Wszystkie oceny: 3

Informacje o przychodni

Bud-Med mieści się przy ulicy Hoffmanowej 8a w Rzeszowie. Oferuje on usługi z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w której skład wchodzi opieka lekarza rodzinnego, pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej oraz położnej środowiskowo-rodzinnej. Poza tym w zakładzie przyjmuje lekarz medycyny pracy, więc można w nim wykonać badania wstępne, okresowe czy też kontrolne. Rejestracja na wizytę u lekarza odbywa się telefonicznie lub można jej dokonać osobiście udając się do przychodni. W przygotowaniu jest także rejestracja internetowa, której będzie można dokonywać na stronie www Bud-Medu. Oczywiście w przychodni funkcjonuje również diagnostyka, dzięki której jest możliwe wykonanie badań oraz ich szybka interpretacja. Poza badaniami krwi i moczu Bud-Med oferuje EKG, RTG płuc, audiogram, spirometrię, badania USG oraz iniekcje domięśniowe i dożylne. Przychodnia Bud-Med to miejsce, gdzie każdy może skorzystać z opieki lekarskiej dotyczącej najczęściej występujących chorób czy dolegliwości. Doświadczeni lekarze oferują pomoc w zakresie wielu problemów, jak i kierują do specjalistów z danych obszarów medycznych. Można jednak liczyć na ich wsparcie i kompleksowe doradztwo.

Oceń przychodnię
Oferta usług
Zadowolenie z usług
Czas oczekiwania
Wszystkie komentarze (3)
Marlena
Sympatyczny personel i panie na recepcji. Lekarze podchodzą indywidualnie, znają się na swojej pracy. Nie wystawiają diagnoz na chybił trafił.
NZOZ Bud-Med
Przychodnia oferuje przede wszystkim usługi podstawowej opieki zdrowotnej, w tym opiekę lekarza rodzinnego, pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej oraz położnej środowiskowo-rodzinnej. Ponadto w zakładzie można skorzystać z usług lekarza medycyny pracy, który zleci wykonanie stosowanych badań niezbędnych do wielu zawodów, jak i otrzymania pewnych uprawnień. Poza tym w przychodni można skorzystać z badań USG. Wykonywane są rozliczne inne badania, zarówno diagnostyczne, EKG, RTG oraz iniekcje. Bud-Med jest jedną z przychodni, która świadczy wiele podstawowych usług , oferuje wykonywanie badań zleconych przez lekarzy, jak i na życzenie pacjenta, dlatego ich cennik jest dostępny na stronie internetowej zakładu. Przyjmują w nim lekarze POZ, jak i radiolodzy wykonujący wspomniane badania. Pielęgniarki i położne pracują natomiast zarówno w ośrodku, jak i w terenie. Można więc po umówieniu się na konkretny termin skorzystać z ich pomocy również w domu.
~Klementyna
Bardzo dobry, mili lekarze z dobrym i indywidualnym podejściem do pacjenta. Pochwała również za recepcję, panie również miłe oraz pomocne. Polecam
Napisz komentarz
Twoja ocena ogólna:

Inne przychodnie w Rzeszowie

Litewska 12
35-300 Rzeszów
tel: 537660060
Ocena: 5/5 (8 opinii)
Rejtana 49/8
35-310 Rzeszów
tel:
Ocena: 5/5 (14 opinii)
Przemysłowa 2c
35-31260 Boguchwała
tel: 178526941
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Leska 2
35-059 Rzeszów
tel: 505583988
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Hetmańska 24
35-310 Rzeszów
tel: 608371627
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Witolda 6B
35-302 Rzeszów
tel: 177735757
Ocena: 5/5 (14 opinii)

Wiemy, że sen jest odpowiedzialny za poziom nasze...
Dieta bogatobiałkowa wbrew powszechnej opinii nie...
Rak piersi jest jednym z najczęściej wykrywanych...
ZFill deep ² to jakość i skuteczność zamknię...
Pojawiające się zmarszczki czy problemy z kondyc...
Niezwykle często powtarzana jest hipoteza, że ni...