Zobacz również

Dietetyk Rzeszów

Miejsce
w bazie:
1
Dietetyk Rzeszów
Rejtana 49/8
35-310 Rzeszów
tel: http://www.dietetycy.rzeszow.pl/
Średnia wszystkich ocen
5/5
Wszystkie oceny: 14
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
Do ustalenia Do ustalenia Do ustalenia Do ustalenia Do ustalenia Zamknięte Zamknięte

Informacje o przychodni

Poradnia dietetyczna w Rzeszowie Dobry Dietetyk w Rzeszowie prowadzona jest przez mgr Elżbietę Noculak. To specjalista m. in. z zakresu terapii nadwagi i niedowagi, żywienia dzieci i kobiet w ciąży, żywienia w chorobach oraz właściwej diety dla osób związanych ze sportem. Gabinet, który prowadzi należy do ogólnopolskiej sieci poradni Dobry Dietetyk, które cieszą się dużą renomą ze względu na profesjonalny i wysoki standard realizowanych usług. Z poradni skorzystało już wielu pacjentów z pozytywnym skutkiem. To właśnie między innymi za doskonałe wyniki prowadzonych terapii poradnia została dwukrotnie uhonorowana wyróżnieniem Najlepszej Poradni Dietetycznej w Polsce przez Agencję Promocji Zdrowia.

Jadłospisy, które opracowywane są dla pacjentów, są zawsze dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb każdego z nich. Pod uwagę jest brany przede wszystkim aktualny stan zdrowia i wyniki badań.
W oparciu o to, a także w odniesieniu do budowy ciała i problemu pacjenta ustalany jest realny cel oraz przybliżony termin jest realizacji. Pozwala to na przeprowadzenie terapii bezpiecznej dla zdrowia pacjenta, a jednocześnie skutecznej.
Program żywieniowy jest skomponowany także w odniesieniu do upodobań smakowych pacjenta, jego zdolności kulinarnych oraz prowadzonego stylu życia. Dzięki temu pacjent może uczyć się zdrowych nawyków, które po zakończeniu diety będzie mógł dalej realizować unikając efektu jojo.

W poradni można skorzystać również z bezpłatnych usług, takich jak analiza i ocena budowy ciała czy zlecenie badań laboratoryjnych. Poradnia specjalizuje się w dietetyce, jednak pacjenci mogą liczyć również na zalecenia w zakresie ewentualnych ćwiczeń ruchowych oraz zadań terapeutycznych, które ułatwią realizację diety i zwiększą jej skuteczność. Poradnia stosuje także nowoczesne rozwiązania technologiczne, umożliwiając pacjentom dostęp do wolnych terminów oraz umówienie się na wizytę online.
 
Oceń przychodnię
Oferta usług
Zadowolenie z usług
Czas oczekiwania
Wszystkie komentarze (14)
Dobry Dietetyk
Dobry Dietetyk to sieć poradni dietetycznych, w których pracują profesjonaliści. Jednym z nich jest z pewnością magister Elżbieta Noculak, dietetyk, który posiada praktykę lekarską w Rzeszowie, Dębicy i Jarosławiu. Współpracuje z innymi dietetykami oraz terapeutami kompleksowo pomagając swoim pacjentom. Oferuje zarówno diety pomagające schudnąć, jak i przybrać na wadze. Wskazuje odpowiedni kierunek diety podczas chorób, w ciąży, w sporcie. Układa menu dla dzieci. Pokazuje, że dieta nie polega na głodówkach i samych wyrzeczeniach, lecz może być łatwa i przyjemna. Dietetyk przygotowuje dla swoich pacjentów plan diety oraz wręcza im książkę zamienników, dzięki którym można ją modyfikować.
Monika
Polecam poradnię dietetyczną dobry dietetyk! Kilogramy spadają w dół, a dieta jest bardzo smaczna.
Jola
Wyróżnienia, którymi może poszczycić się poradnia to efekty ciężkiej i rzetelnie wykonywanej pracy na rzecz pacjenta o czym przekonałam się "na własnej skórze". Fachowcy.
Mariola
Nikogo lepszego w Rzeszowie jeśli o dietetyka jeszcze na swojej drodze nie spotkałam. Polecam.
Przemysław
Ogromna pomoc w walce z otyłością i duża motywacja ze strony specjalisty, który zdecydował się wziąć mnie w swoje ręce.
Izka
Jakby to napisać w kwestii dietetyki wiedzą tutaj z czym co się je :) Gorąco polecam!
Lucyna
Na wizytę z poradni zdecydowaliśmy się w związku z dużymi problemami żywieniowymi u naszego maluszka, problem odpowiedniej diety szybko udało się rozwiązać a nasza pociecha rośnie teraz zdrowa w oczach. Dziękujemy!
Dusia
Pierwsza dieta w moim życiu, która daje zamierzony efekt i to bez strasznych wyrzeczeń. Wszystkich którzy jeszcze się wahają, czy pójść do dietetyka zachęcam aby w końcu się zmobilizowali i zapisali się na wizytę. Naprawdę warto.
Kaya
Jestem bardzo zadowolona z efektów diety, która została opracowana specjalnie dla mnie i z uwzględnieniem moich upodobań kulinarnych.
Adrian75
Od lat zmagam się z nadwagą ciała. Na początku mi nie przeszkadzała, ale teraz widzę, że powinienem zmienić swoje nawyki żywieniowe. Dzięki profesjonalnej pomocy Pani dietetyk Elżbiety Noculak, przez pierwszy miesiąc udało mi się zgubić 7 kg - a to wszystko zasługo odpowiedniej dobranej diety. Polecam
Nicol
Mgr Elżbieta Noculak to profesjonalistka z zakresu dietetyki i odpowiedniego żywienia. Jest ze mną od samego początku, kiedy to zdecydowałam się na zdrowy tryb życia i poprawę swojej sylwetki. Zawsze oferuję mi dużo wsparcia i motywacje. Dzięki niej wychodzę na prosto. Polecam z całego serca
~Irena
Bardzo polecam Panią mgr Elżbietę Noculak. Dieta złożona z produktów dostępnych w sklepach, nie była droga, jasny jadłospis z podpowiedziami w jaki sposób przygotowywać potrawy.
~Kazek
Przy pilnowaniu diety przygotowanej przez Panią Elżbietę Noculak pierwsze efekty widać już po 2 tygodniach. Bardzo dobra inwestycja! Podoba mi się mega profesjonalne podejście Pani Elżbiety do klienta.
~Dagmara
Według mnie najlepszy dietetyk w Rzeszowie, polecam serdecznie
Napisz komentarz
Twoja ocena ogólna:

Inne przychodnie w Rzeszowie

Hoffmanowej 8a
35-016 Rzeszów
tel: 178555518
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Litewska 12
35-300 Rzeszów
tel: 537660060
Ocena: 5/5 (8 opinii)
Szopena 2
35-055 Rzeszów
tel: 178666000
Bądź pierwszy
i oceń
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów
tel: 178526158
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Łukasiewicza 88
35-604 Rzeszów
tel: 178575744
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Obrońców Poczty Gdańskiej 10a
35-309 Rzeszów
tel: 178561256
Ocena: 5/5 (7 opinii)

Leczenie niewydolności żylnej oraz innych proble...
Wady zgryzu diagnozuje się obecnie u ponad połow...
Badanie USG żył powinno być wykonane przez doś...
Stan naczyń krwionośnych należy regularnie kont...
Zauważyłeś na zębach białe plamki? Nie lekcew...