Przychodnia Akademicka

Podkarpacka 1, 35-081, Rzeszów PL

www.medyk.rzeszow.pl
17 854 41 46

Ilość Ocen: 2

Przychodnia Akademicka w Rzeszowie powstała z myślą o studentach oraz pracownikach naukowych, którzy potrzebują pomocy medycznej. Znajduje się ona na ulicy Podkarpackiej 1. Przyjmuje w niej trzech lekarzy rodzinnych, a także działają w przychodni poradnie specjalistyczne z zakresu dermatologii, neurologii, kardiologii, okulistyki czy też otolaryngologii. Poza tym przychodnia dysponuje Ośrodkiem Wsparcia Psychicznego niosącego pomoc pacjentom w przypadku kryzysów emocjonalnych, objawów somatycznych, nerwicowych, trudności z dziećmi bądź partnerem. Co więcej odbywają się w niej również spotkania Naturalnego Planowania Rodziny. Takie usługi zapewniają wszystkim pacjentom kompleksową opiekę lekarską oraz pomoc w wielu problemach i dolegliwościach. Przyjaźnie nastawiony personel medyczny fachowo doradza oraz kieruje na niezbędne badania w celu potwierdzenia lub znalezienia odpowiedniej diagnozy. Oczywiście ośrodek świadczy usługi w ramach NFZ. 

W celu umówienia się na wizytę do Przychodni Akademickiej należy wykonać telefon do rejestracji. Jest ona czynna od poniedziałku do piątku. Placówka należy do grupy przychodni Medyk świadczących wysokiej jakości pomoc lekarską już od przeszło 25 lat w wielu miastach, nie tylko w Rzeszowie.

ZOSTAW SWOJĄ OCENĘ

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Czas oczekiwania

Ocena ogólna

Opinie innych użytkowników Przychodnia Akademicka

Marcelmiałam nerwicę. dopiero wizyty w Przychodni Akademickiej pozwoliły mi się wyleczyć. Środki farmakologiczne w połączeniu z terapią okazały się być niezbędne, Dzięki pomocy specjalistów udało mi się znowu zacząć normalnie funkcjonować


Token