Zobacz również

Zamykanie naczynek szybkim sposobem na poprawę urody

Zamykanie naczynek szybkim sposobem na poprawę urody

Z roku na rok coraz więcej osób postanawia oddać się w ręce lekarza medycyny estetycznej, aby z jego pomocą korzystnie wpłynąć na swój wygląd. Poprawa urody oraz odpowiednio wymodelowana sylwetka mają pomóc nam nie tylko pozbyć się niedoskonałości, ale również odzyskać utraconą pewność siebie oraz wiarę we własne możliwości. Jednym ze sposobów na szybkie udoskonalenie wyglądu jest zamykanie naczynek, który stanowi zabieg nie tylko estetyczny, ale też leczniczy. 

Jakie są powody rozszerzania oraz pękania naczynek?
Rozszerzone oraz pękające naczynka pozornie wydają się błahym problemem, jednak mogą powodować u pacjenta spory dyskomfort. Najczęściej dotyczą one kobiet, a widoczna na twarzy sieć, której nie sposób zatuszować za pomocą codziennego makijażu, często powoduje wśród pań kompleksy oraz utratę pewności siebie. Choć nie bez znaczenia pozostają tutaj predyspozycje genetyczne, powodem takiego stanu rzeczy są niejednokrotnie zmiany hormonalne, dlatego też zazwyczaj problem ten dostrzegają u siebie panie, które właśnie przeszły menopauzę. Problemy tego typu dotykają równie często osoby, które mają kłopoty z krążeniem. Aby zapobiec rozwojowi problemu, warto w ramach profilaktyki wdrożyć odpowiednie leczenie oraz pielęgnację wrażliwej skóry, które pomogą zredukować dolegliwości. 

Na czym polega zabieg laserowego zamykania naczynek?
Zabieg zamykania naczynek składa się z kilku etapów. Pierwszy z nich wymaga wykonania demakijażu oraz peelingu twarzy, który ma na celu dogłębne oczyszczenie skóry przed właściwą częścią procesu. Następnie pacjent otrzymuje okulary ochronne i rozpoczyna się główny etap zabiegu. Głowica urządzenia przykładana jest do powierzchni skóry w miejscach, w których naczynka się widoczne, po czym uwalniane są kolejne impulsy laserowe. Cały proces nie jest bolesny, a pacjent może odczuwać jedynie niewielki dyskomfort. Skóra po zabiegu może być delikatnie zaczerwieniona oraz opuchnięta, jednak efekt ten zniknie najpóźniej po kilku dniach. 

 

Może Cię zainteresują pozostałe informacje połączone z Profesjonalny gabinet medycyny estetycznej Warszawa:

  

Odsyłacz do tematycznie powiązanych stron internetowych Klinika medycyny estetycznej Piaseczno:

Gdzie można poddać się zabiegowi zamykania naczynek?
Zabieg zamykania naczynek staje się obecnie coraz popularniejszy, w związku z czym można mu się poddać zarówno w gabinetach dermatologicznych, jak i w klinikach czy gabinetach medycyny estetycznej. Jedno z najnowszych osiągnięć medycyny na tym polu stanowi zabieg V-Laser, który stanowi doskonałe narzędzie do walki z wszelkimi zmianami naczyniowymi oraz pigmentowymi, a także świetny sposób na odmłodzenie skóry. Zamykanie naczynek laserem V-Laser w Klinice Dr Parda w okolicach Warszawy to znakomite rozwiązanie dla osób, którym zależy na osiągnięciu szybkich oraz widocznych efektów bez konieczności poddawania się długotrwałej rehabilitacji. 

Wszystkie komentarze (4)
Sylwia

22.07.2020

Sama nazwa V-Laser trochę na początku mnie przeraziła ale jak się okazuje całkiem nie potrzebnie bo zabieg przebiegł bardzo sprawnie i co najważniejsze skutecznie wyeliminował problem.

Adres IP: ***.***.**.131

Ula

22.07.2020

Poprawa urody to jedno a dobre samopoczucie jakie za tym idzie po prostu - bezcenne!

Adres IP: ***.***.**.131

Gosia

21.05.2019

ja chyba zdecyduje sie na niechirurgiczne zamykanie naczynek

Adres IP: **.***.**.111

kasia

21.05.2019

Zamykanie naczynek szybkim sposobem na poprawę urody bylo u mnie zabiegiem trafionym w punkt, jestem zachwycona efektami

Adres IP: **.***.**.111

Napisz komentarz
Twoja ocena ogólna: